Menu
Your Cart

Hakkımızda

Dünyanın önde gelen otomobil lastiği markalarından olan Hankook Türkiye'nin Denizli Bölge Yetkili Satış Noktası ve Hankook Yetkili Servisi olan firmamızda, otomobil, kamyon ve otobüs araç grupları için lastik satışı ve lastik tamiri hizmetleri verilmektedir.

Lastik sökme ve takma, bilgisayarlı rot - balans, Jant satışı ve jant düzeltme, nitrojen dolumu ve Lastik Oteli hizmetlerini veren firmamız, satış ve satış sonrası hizmetlerinin tamamını Hankook Yetkili Bayii olarak değerli müşterilerine sunmaktadır.

Her türlü hava koşullarında yüksek performans sunmak üzere tasarlanan Hankook Lastikleri ile ilgili garanti kapsamına dahil olan tüm hizmetler, Hankook Yetkili Servisi olarak tarafımızca siz değerli müşterilerimize verilmektedir.

Firmamız; tedarikçimiz Hankook Türkiye'nin Denizli Bölgesi Yetkili Bayisidir. Sektörde uzun yıllardır aralıksız hizmet vermekte olan Delka Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi olarak güven ve garantimiz altında hizmet sunmaktayız.

Yazlık ve kışlık lastik satışı ve değişim hizmetleri de sunan firmamızla haftanın her günü iletişime geçebilirsiniz. Satış sonrası hizmet ve müşteri memnuniyeti kurumumuzun en büyük önceliğidir.

Saygılarımızla kazasız belasız  yolculuklar dileriz.